TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR

Hakkımızda

Kıbrıslıoğlu

 
Biz kimiz?
 
1981 yılında ticarete atılan Hasan Kıbrıslıoğlu eczacılık, turizm ve tekstil sektörlerinde kazandığı çeşitli iş deneyimlerinden sonra, 1988 yılında Kıbrıslıoğlu Kuyumcusu’nu kurdu. 1999 yılında kurduğu Kıbrıslıoğlu İletişim ile kuyum sektörünün yanında telekomünikasyon sektöründe de faaliyet göstermeye başladı.
 
Kıbrıslıoğlu olarak, 2009-2016 yılları arasında İzmir, Manisa, Denizli ve Uşak illerinin Vodafone Dağıtım Merkezi olarak çalıştık. Telekomünikasyon alanında Vodafone’un Türkiye’deki en büyük iş ortaklarından biri konumunda yer aldık. Aynı zamanda İzmir ve Denizli illerinde 14 mağaza ve toptan satış kanalı ile perakendecilik misyonumuzu yerine getirmek adına faaliyet gösterdik. 
 
1 Nisan 2019 itibariyle Vodafone ile yollarımızı ayırdık. Halen Ege Bölgesi'nde toptan satış yapmayı sürdürüyoruz. Haziran 2019’da faaliyete geçirdiğimiz kibrislioglu.com ile de bugünün ve geleceğin sektörü e-ticarete emin adımlarla giriş yaptık.
 
Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerde global trendleri takip ederek sürekli yenilenen bir yapıyla, güvenilir ve tüketici dostu olmak adına çalıştık. Bu ilkelerimiz sayesinde hızlı büyüme gösterdiğini düşündüğümüz şirketimiz, aynı kararlılık ve heyecanla yoluna devam ediyor.